Najnowsze trendy w makijażu

Makijaż to ozdoba i broń kobiety. W dobie wszechobecnych mediów społecznościowych ambicje dotyczące perfekcyjnego make-upu wzrosły. Codziennie na Instagramie pojawiają się zdjęcia pięknie pomalowanych oczu i perfekcyjnie wykrojonych przy pomocy szminki ust.

Internet sprawia że możemy na bieżąco śledzić najnowsze trendy w makijażu


Są jeszcze inne wpływy dostępu do internetu na makijaże przeciętnych kobiet: make-up podniesiony został do rangi sztuki, ale jest to sztuka dostępna dla każdego. Producenci kosmetyków oferują cały wachlarz produktów do makijażu, prześcigają się we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych podkładów, nowych kolorów pomadek, zachwycających efektami produktów do rzęs czy niebanalnymi kolorami cieni do powiek.

Dzięki temu możemy nie tylko śledzić najnowsze trendy w makijażu, ale też osiągnąć podobny efekt za rozsądną cenę.

pomalowana twarz

Nowoczesny makijaż to makijaż stawiający wyzwanie światu i wyrażający osobowość osoby go noszącej

Choć mamy do czynienia z różnymi modami, które następują gwałtownie jedna po drugiej, to jednak w dziedzinie makijażu niepodzielnie króluje indywidualizm. Niezależnie, czy jesteś fanką mocnych, nasyconych kolorów i wyrazistych ust, czy wolisz bardziej naturalny look i delikatne podkreślanie swoich atutów – jesteś modna.

Jeżeli jednak chcesz zainspirować się trendami, to tym sezonie warto postawić na opaleniznę. Trendy będą też lata 90-te i nasycone kolory (zwłaszcza na powiekach), jak magenta, koral, błękit i słoneczny odcień żółci.

Odchudzanie z pomocą tabletek

Niejednokrotnie można się spotkać z reklamami, które polecają różnego rodzaju herbatki lub tabletki na odchudzanie. Mają one wspomóc zrzucanie wagi i ułatwić cały proces. Często reklamodawcy gwarantują, że nie ma konieczności wykonywania ćwiczeń fizycznych, tabletki biorą bowiem całe odchudzanie na siebie. Jest to wyjątkowo kusząca wizja, w końcu sam proces zrzucania wagi nie jest zbyt przyjemny dla większości ludzi a myśl, że mogłoby się to stać praktycznie samo, bez żadnych wyrzeczeń, jest bardzo miła. Ale… ile jest w tym prawdy?

Czy tabletki odchudzające działają naprawdę?

Z pewnością przede wszystkim należy się skonsultować z lekarzem, zanim zacznie się brać jakiekolwiek leki czy suplementy na własną rękę. To bardzo ważne, aby zwłaszcza podczas odchudzania być pod stałą opieką lekarza. Ponadto, żadne tabletki nie zastąpią ćwiczeń fizycznych, i o tym przede wszystkim należy pamiętać. Mogą wspomagać proces odchudzania, ale żeby rzeczywiście zrzucić zbędne kilogramy należy także dbać o swoją dietę oraz ćwiczyć lub uprawiać jakiś sport, i to niestety są rzeczy, które są nie do przeskoczenia. Ćwiczenia fizyczne warto wykonywać z resztą zawsze, nie tylko gdy chce się schudnąć, mają one bowiem zbawienny wpływ na zdrowie pod wieloma względami.

smoothie i tabletki pomagające schudnąć

Wady i zalety tabletek odchudzających są szeroko opisywane w sieci

Wiele osób ma tendencję do podchodzenia do tematu z myślą „Będzie dobrze”. Należy jednak mieć na uwadze, że każdy organizm może inaczej zareagować na różnego rodzaju środki wspomagające. Przede wszystkim nie warto liczyć na cud w tym zakresie, ponieważ zrzucanie wagi zawsze było trudne, i niestety, najprawdopodobniej zawsze będzie. Nawet decydując się na zabiegi chirurgiczne, aby utrzymać efekty należy włożyć w to ciężką pracę. A tej żadna magia tabletek niestety nie zastąpi. Mimo tego, jeśli chcecie się wspomóc to polecam rzetelne źródło nt. odchudzania.

Makijaż na stałe ratunkiem od codziennego malowania

Każda kobieta uwielbia ładne ciuchy, wysokie buty, a przede wszystkim dobry, profesjonalny makijaż! Szczególnie latem gdy jest gorąco, co chwilę musimy znikać, aby się poprawić. Wysoka temperatura sprawia, że kosmetyki reagują i dosłownie spływają na twarzy. Jesteśmy zmuszone kontrolować czy wyglądamy odpowiednio. Podobny przykład z wyjściem na basen – w grę wchodzą tylko kosmetyki wodoodporne.

Dzisiaj dla nikogo nie jest już zaskoczeniem makijaż permanentny

Brwi, kreski na powiekach, a nawet usta. Jak cudownie jest rano wstać kilkanaście minut później, ponieważ nie trzeba się już malować. Także upał czy basen nie są już wyzwaniem, ponieważ wszystko zostanie na swoim miejscu, a my nieprzerwanie będziemy wyglądać perfekcyjne.
Makijaż na stałe jest również super ułatwieniem w codziennej pielęgnacji. Już nie trzeba codziennie nacierać twarzy płynami i mleczkami do demakijażu, dzięki czemu skóra również wygląda zdrowiej.

jak się malować

Makijaż permanentny można wykonać już niemalże wszędzie

Każda profesjonalna kosmetyczka stara się wprowadzić robienie makijażu na stałe do swojej oferty. Polega on na wprowadzaniu pigmentu za pomocą małej igły pod skórę, zabieg przypomina robienie tatuażu. Makijaż permanentny utrzymuję się od dwóch do pięciu lat. Następnie zabieg należy powtórzyć. Jest to usługa stosunkowo niedroga, dlatego mogą sobie na niego pozwolić praktycznie wszystkie kobiety. Dobrze wykonany nie będzie rzucał się w oczy, zaś sprawiał wrażenie naszej naturalnej urody.